Skolų išieškojimas

Drąsiai kreipkitės į mus visais, mūsų veiklos sritis apimančiais klausimais.

Skolų išieškojimas

Skolų išieškojimas – sudėtingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Norint susilaukti sėkmės šioje veiklos srityje, reikia gerai išmanyti jos darbo principus bei metodus. Patikėję ikiteisminį skolų išieškojimą kvalifikuotiems specialistams, Jūs ne tik sutaupysite daug brangaus laiko bei jėgų, bet ir apsisaugosite nuo papildomų nuostolių.   

Skolos išieškojimas yra ypatingai jautrus klausimas tiek skolininkui, tiek ir pačiam kreditoriui, būtent todėl siekdama užtikrinti ne tik kreditoriaus interesus, bet ir skolininko teises išieškojimo procese bei vadovaudamiesi teisiniu profesionalumu ir aukščiausios etikos standartais, esame pasiruošę Jums padėti.

Atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius, siūlome efektyviausius kredito ir skolų valdymo sprendimus Baltijos ir Skandinavijos šalių įmonėms. Bendradarbiaudami su mumis, mūsų klientai gali sutelkti visas jėgas, dėmesį ir laiką į tiesioginę savo veiklą, o skolų administravimo rūpesčius palikti mums.

Debitorinių įsiskolinimų administravimas

Kartais užtenka skolininkui tik priminti, jog jis vėluoja apmokėti pateiktas sąskaitas. Siekiant išsaugoti gerus santykius tarp kreditorių ir debitorių, kreditoriaus vardu pranešama skolininkui apie įsipareigojimų nevykdymą. 

Atstovavimas kitose institucijose

Mūsų darbuotojai už Jus pasirūpins teismo vykdomųjų dokumentų pateikimu antstolių kontoroms, valstybinėms įstaigoms bei kitoms institucijoms.

Informacija apie įmonių kreditingumą

Mūsų darbuotojai pagal užklausą pateikia informaciją apie įmonių veiklą bei jų finansinius rodiklius. Taip pat mūsų bendrovės specialistai atlieka būsimų ar esamų Jūsų klientų kreditinės būklės įvertinimą, kurį pateikia kartu su rekomendacijomis. Tokiu būdu Jūs išvengiate nepatikimų verslo partnerių, arba laiku sužinote apie debitorių sunkią finansinę padėtį, kas Jums leidžia imtis atitinkamų veiksmų.

Atstovavimas teisme

Teisminio įsiskolinimo išieškojimo atveju klientus Lietuvos Respublikos teismuose atstovauja kvalifikuoti teisininkai.

Procesinių dokumentų ruošimas

Taupant Jūsų brangų laiką teisininkai už Jus paruoš ir pateiks teismui visus reikalingus procesinius dokumentus, susijusius su įsiskolinimo išieškojimu.

Skolų pirkimas

Skolų pirkimas aptariamas kiekvieną kartą individualiai.

Ikiteisminis debitorinių įsiskolinimų išieškojimas

Patikėkite visus savo skolininkus mums. Perduodami skolų paketą, sutaupysite laiko ir pinigų. Teisininkai ir skolų išieškojimo specialistai imsis visų reikiamų teisėtų ir gerai moralei neprieštaraujančių veiksmų skoloms išieškoti. Teiks išsamią informaciją sutartu laiku ir operatyviai informuos apie visus esminius pasikeitimus. Mūsų bendrovė išieškodama skolas ypatingai daug dėmesio skiria kreditoriaus ir debitoriaus santykių išsaugojimui.

Teisminis įsiskolinimo išieškojimas

Pasitaiko, kad kartais nepakanka ikiteisminio įsiskolinimų išieškojimo priemonių, prireikia kreiptis į teismą. Mūsų bendrovės darbuotojai atlieka visas teismines procedūras reikalingas įsiskolinimo išieškojimui įgyvendinti.

Spaudas

VRPro spaudas yra informuojamo pobūdžio prevencinė priemonė, užtikrinanti sutartinių finansinių įsipareigojimų įvykdymą. Spaudu Jūs galite pažymėti sutartis, sąskaitas bei kitus dokumentus kuriuos sudarote su klientais.

Domina mūsų siūlomos paslaugos?

Susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite specialią užklausos formą, pasirinkite, kuri mūsų siūloma paslauga jus domina. Atsakysime per 1 darbo dieną.

+370 673 81531

info@vrsp.lt